KURS TEEN 13+

KURS TEEN 13+

kropa Kursy dla młodzieży 13+ już od pierwszych zajęć oswajają naszych słuchaczy formułą egzaminu gimnazjalnego i nowego egzaminu ósmoklasity. W pierwszym i drugim roku kursu Teen, stopniowo wprowadzane są poszczególne elementy egzaminacyjne, ale w dalszym ciągu bazą kursu jest stosowanie metody bezpośredniej – lektor mówi tylko po angielsku, tłumacząc jedynie znaczenie niektórych słów na język polski.

kropa Program kursu oparty jest na materiałach autorskich przygotowanych przez lektorów Akademii Briton. Nasza kadra lektorska została przeszkolona w związku z nowym egzaminem ósmoklasisty. Z nami wasze dzieci oswoją się z nową formułą egzaminacyjną.

kropa Podczas zajęć młodzież w zmotywowana jest do ciągłego stosowania języka angielskiego poprzez przygotowywanie prezentacji, dialogów i scenek, które odzwierciedlają codzienne sytuacje życiowe.

kropa Postępy kursantów, tak jak w przypadku innych grup, monitorowane są dzięki cotygodniowym testom. Dzięki temu rodzice są zawsze na bieżąco, a młodzież nie ma zaległości.

kropa Nasze grupy liczą 4-6 osób. Obecnie jako jedna z niewielu szkół na Śląsku możemy zaoferować Państwu tak niewielkie grupy.

kropa Zaletą Akademii Briton jest niestandardowe podejście do nauczania, indywidualne traktowanie każdego z naszych młodych klientów oraz stały kontakt z rodzicami.

Zapraszamy!

teen-2